Firma Profili

 

Ardent Plastik A.Ş. 1979 yılında PE granül ile üretim hayatına başlamış, 1995 yılından bu yana sulama alanında üretimini sürdürmüştür. Sürekli gelişim düşüncesi ile üretim hacmini ve ürün çeşitliliğini arttırarak, profesyonel ekibi ile sulama sektörünün lider firmalarından biri olmuştur.

Ardent Plastik hem yurt içinde hem yurt dışında otuzdan fazla ülkeye ihracatını yaptığı yağmurlama ve damlama sulama borularının yanı sıra Drip-X ve Drip-X PC olarak adlandırdığı yassı damlatıcılı, kalın duvarlı oval borusu ile öncü konumundadır. Mersin ve Niğde'de bulunan fabrikalarında ürettiği, yüksek kaliteli ürünlerini pazarın gerektirdiği rekabetçi fiyatlarla bayilerine ve çiftçilere ulaştıran Ardent Plastik, TİGEM(Tarımsal İşletmeler Genel Müdürlüğü)'e ait değişik çiftliklerde çok sayıda "center-pivot" uygulaması da gerçekleştirmiştir.

 

Vizyon & Misyon

 

Vizyonumuz   : Dünya sulama sektöründe; sürekli gelişen, değer katan, dünya kaynaklarının korunmasına katkı sunan küresel bir oyuncu olmaktır.

Misyonumuz :  Dünyadaki toprak ve su kaynaklarının korunmasına katkı sağlamak ve sulama sektöründe en gelişmiş çözümleri sunarak paydaşlarımıza değer sağlamaktır.

 

Öz Değerlerimiz

 

Güven   : Dünya çapında sulama endüstrisindeki paydaşlarımız tarafından ismimize güven duyulmaktadır.

İnanç     : Paydaşlarımız, ihtiyaçları için mümkün olan en iyi çözümleri ve ürünleri sunacağımızdan emindir.

Taahhüt : En son teknolojiyi kullanarak  ürünlerimizin ve hizmetlerimizin sürekli geliştirilmesini tahhüt ediyoruz.