Hakkımızda

Ardent Plastik A.Ş.

Ardent Plastik A.Ş. 1979 yılında PE granül ile üretim hayatına başlamış, 1995 yılından bu yana sulama alanında üretimini sürdürmüştür.Sürekli gelişim düşüncesi ile üretim hacmini ve ürün çeşitliliğini arttırarak, profesyonel ekibi ile sulama sektörünün lider firmalarından biri olmuştur.

 

ARDENT PLASTİK, hem yurt içinde, hem de yurt dışında yirmiden fazla ülkeye ihracatını yaptığı yağmurlama ve damlama sulama borularının yanı sıra Drip-X ve Drip-X PC olarak adlandırdığı yassı damlatıcılı, kalın duvarlı oval borusu ile öncü konumundadır.Mersin ve Niğde Bor Organize Sanayi'de bulunan fabrikalarında ürettiği, yüksek kaliteli ürünlerini pazarın gerektirdiği rekabetçi fiyatlarla bayilerine ve çiftçilere ulaştıran ARDENT PLASTİK, TİGEM(Tarımsal İşletmeler Genel Müdürlüğü) ait değişik  çiftliklerde çok sayıda "center-pivot" uygulaması da gerçekleştirmiştir.TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve TSE ürün standartları doğrultusunda müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı amaçlar.

 

Ardent Plastik; tüm proseslerinde çevreyi, doğayı, insanı koruyan bir anlayışla, güvenli ve verimli üretimi desteklemektedir.

 

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Ardent

01

Yüksek Üretim Kapasitesi

1979 yılında PE granül üretimine başlayan ARDENT PLASTİK, yıllar içerisinde değişik ürünler ile ürün gamını geliştirmiştir. 1995 yılında üretimine başladığı tarımsal sulama boruları ve ek parçaları ile sektöründe öncü ve söz sahibi üreticiler arasında yer almaktadır.

Ardent

02

Geniş İhracat Hacmi

Ardent, Ortadoğu ve Kuzey Afrika, Avrupa ve Uzakdoğu pazarlarına kapsamlı sulama çözüm hizmetleri sağlamak için liman kenti Mersin’de konumlanmıştır. Ardent, Türkiye pazarındaki tecrübesi; güçlü yapısı, profesyonel kadrosuyla, küresel pazarlarda kapsamlı hizmet sağlar. 

Ardent

03

Proje Geliştirme ve Uygulama

Ardent, sürekli büyümesi sayesinde tarım ve hidroponik, sera ve inşaat alanlarındaki uygulamalar gibi diğer ilgili konularda anahtar teslim projeler geliştirir ve sağlar.

Duyurular

Duyurular