Web Tasarım - Web Yazılım - SEO - Dijital Pazarlama

Ardent Plastik A.Ş. ait olan bu kurumsal web sitesinin tasarım ve yazılım işleri Mersin merkezli EFORWEB İnternet Çözümleri tarafından yapılmıştır.
Ardent Plastik A.Ş. tarımsal sulama alanlarında kullanılan yağmurlama, damlama boru ve ek parçalarına ilave olarak inşaat alanlarında kullanılır. HDPE boruları ve alt yapı sistemlerinde kullanılan koruge borusu ve elektrik borularını yüksek kalitede, standartlarına uygun olarak üreten Türkiye’nin sektöründeki lider firmalarından biridir.

Kurumsal ve E-Ticaret sektöründe bir çok referansı bulunan EFORWEB, projelerinde en güncel kodlama teknolojilerini kullanarak işlevsel ve verimli web tabanlı yazılımlar üretir. Web tasarım çizgisi olarak güncel tasarım trendlerini takip ederek dünya standartlarında tasarımlar çıkarır.

Temiz kodlama ve şık tasarımlar profesyonel bir şekilde harmanlandığında kullanımı kolay ve hızlı web uygulamaları ortaya çıkar. Hızın ve kolay kullanımın önemli olduğu internet çağında geleneksel yöntemlerle yapılan web projeleri başarılı olma konusunda sıkıntı yaşarlar. Bilgilerini sürekli yenileyen ve web teknolojilerini yakından takip eden web ajanslarıyla çalışmak projelerin başarı oranını arttıracaktır.

Yapılan web tasarım ve yazılım işlerinde her ne kadar profesyonel teknikler kullanılsa da "dijital pazarlama" stratejisi oluşturup uygulamaya konulması da gereklidir. Tam kapsamlı bir pazarlama çalışması yapmaya bütçe elverişli değilse en azından düzenli SEO çalışması yapılmalıdır. Yaptırılan web işleri ancak bu şekilde başarıya ulaşabilir.

Söz konusu olan bu internet hizmetlerini yıllardır kurumsal düzeyde sağlayan EFORWEB gelecekte de sektöründe büyümesini sürdürecektir.

EFORWEB İnternet Çözümleri

  • Adres: İnönü Mah. 1407 Sok. Koray Sitesi A Blok No: 22/A Yenişehir / MERSİN
  • Web: www.eforweb.net
  • Telefon: +90 (324) 325 9933