Firma Profili

Ardent Plastik A.Ş. tarımsal sulama sistemlerinde kullanılan yağmurlama, damlama boru ve ek parçalarına ilave olarak inşaat alanlarında kullanılan HDPE boruları, alt yapı sistemlerinde kullanılan koruge borusu ve elektrik borularını yüksek kalitede, standartlarına uygun olarak üreten Türkiye’nin sektöründeki lider firmalarından biridir.Bunun yanında Ardent Plastik A.Ş. Tarımsal sulama projeleri ( yağmurlama sulama, damlama, pivot sulama sistemleri ) alt yapı uygulama projesi,taşıma suyu ve içme suyu projeleri ile müşterilerine hizmet sunmakta, uzman teknik ekibi ile Anahtar teslim uygulamalar yapmaktadır.

Ardent Plastik A.Ş. 1979 yılında kurulmuş PE granul ile üretim hayatına başlamış 1995 yılından bu yana sulama alanında üretimini sürdürmüştür.Üretimini sürekli gelişim düşüncesi ile arttırarak, profesyonel çalışma arkadaşları ile gelişen teknolojiyi takip ederek TS EN ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ile üretimini yaptığı ürünleri yüksek standartlara uygun olarak müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı amaçlar.

Günümüzde Ardent Plastik A.Ş. kendi ülkesinde bayi ağını tüm bölgelerde kurmuş ve 20 den fazla ülkeye ihracat yaparak uluslar arası bir firma olmuştur. Ardent Plastik A.Ş. müşterilerine özel sulama sistemleri ve proje çalışmalarıyla kaliteli ürün, profesyonel ve eğitimli personelleriyle yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.


Misyonumuz

Dünyadaki gelişmelere paralel olarak, profesyonel bir yaklaşımla maksimum müşteri memnuniyetini daimi kılmak en önemli amacımızdır. Bu amacı sağlamak için, uzman ziraat mühendislerinden oluşan tarımsal danışmanlık ve teknik destek ekibimiz kurulmuştur.

Bu doğrultuda; kuruluşumuzdan bu güne elde ettiğimiz tecrübemizi, gelişen teknoloji ve bilgimizle birleştirerek müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayacağımızı, sürekli gelişime katkı sağlamak amacıyla, çalışanlarımızın bilinçlendirilmesini, eğitilmesini ve uygun çalışma ortamını sağlayacağımızı, ürün kalitesini ve şirket kârlılığını etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmeyi, ülkemizdeki toprak verimliliği ve su kaynaklarının azaldığı bu dönemde üzerimize düşen bilinçli sulamaya yaptığımız katkıyı daimi kılacağımızı, şirket ve ülkemiz için taahhüt ederiz.Loading...
Loading...
Loading...