Yağmurlama Sistemleri

Yağmurlama Sistemleri


Geniş ürün yelpazesi ile etkin vadede müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmişir. Geniş ürün yelpazesi açık alanlarda, tarla ve meyve bahçelerinde çeşitli uygulamalar için kullanılır. Borular ve bağlantı elemanları arasında yapışma sağlamak için füzyon araçları ile kaynak yapılmıştır. Ayrıca yekpare olarak ekparçalarını kendisi üretmektedir. Borular 5 veya 6 metre uzunluğunda ve 50 mm'den 160 mm'ye kadar farklı çaplarda, 6 bar çalışma basıncında üretilmektedir.  Borular istek üzerine farklı çalışma  basıncında üretilebilir. 


Her tür topoğrafya koşullarına uygulanabilir. Bölgenin eğimi, yüksek ve dalgalı topoğrafyaya sahip arazi koşulları yöntem için kısıtlama oluşturmaz. Yaprakların ıslanmasından kaynaklanan hastalıklara duyarlı olmayan tüm bitkiler için sulama kullanılabilir. Özellikle yüzey sulama yöntemlerine göre çok düşük debilerdeki sulama suyu koşulunda bile başarıyla uygulanabilir. Ayrıca su kaynağının yüzeyde olması istenmez.

hemen hemen her toprak şartlarında uygulanabilir. Özellikle infiltrasyon hızı yüksek , hafif bünyeli topraklar için çok uygun bir yöntemdir.  Her tür topoğrafya koşullarına uygulanabilir. Bölgenin eğimi, yüksek ve dalgalı topoğrafyaya sahip arazi koşulları yöntem için kısıtlama oluşturmaz. Yaprakların ıslanmasından kaynaklanan hastalıklara duyarlı olmayan tüm bitkiler için sulama kullanılabilir. Özellikle yüzey sulama yöntemlerine göre çok düşük debilerdeki sulama suyu koşulunda bile başarıyla uygulanabilir. Ayrıca su kaynağının yüzeyde olması istenmez.


Göster:
Sırala:
Loading...
Loading...
Loading...